




























Opis nieruchomości
Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w bliźniaku w miejscowości Gierzwałd, gmina Grunwald. Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w 2007 roku. Remont obejmował dach, wymianę okien, drzwi, elektryki, podłóg itd.Mieszkanie na parterze składa się z:
Ganek (przybudówka z cegły klinkierowej) - 2 m2
Wiatrołap (korytarz I) 1, 4 m2
Korytarz II 6 m2
Kuchnia 12, 5 m2
Łazienka 6 m2
Salon 20,5 m2
Piętro (podane powierzchnie mierzone po podłodze- nie odliczono skosów):
Sypialnia I 20, 5 m2
Sypialnia II 20, 5 m2
Korytarz pomiędzy pokojami 9 m2
Dodatkowo piwnica ok 20 m2 i udział 1/4 w budynku gospodarczym (oddzielne pomieszczenie)
Budynek i ciepła woda są ogrzewane piecem etażowym umieszczonym w piwnicy. Posesja jest ogrodzona, podjazd i miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową, znajduje się na niej wiata grillowa, urządzone trawniki i nasadzenia. Woda i kanalizacja gminne.
Do posesji przynależy działka/ogródek o powierzchni 1420 m2.
Gierzwałd jest małą miejscowością położoną w Gminie Grunwald i jednocześnie siedzibą Urzędu Gminy, we wsi znajduje się Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika oraz Gminny Ośrodek Kultury, duży sieciowy market spożywczy oraz kilka mniejszych sklepów różnych branż. W okolicy jest dużo lasów obfitujących w grzyby, historyczne pole bitwy pod Grunwaldem gdzie co roku odbywa się jej inscenizacja.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




